Otakar Nejedlý

53014. Krajina u rybníka

popis: Olej na kartonu, 33x24 cm. Signováno vpravo dole Ot. Nejedlý. Rámováno.

pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1883 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

dražba ukončena: 26.11.2020 20:59:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 23 000 Kč