Otakar Nejedlý - Květina u okna

Olej na kartonu, 25x18 cm. Signováno dole uprostřed O. Nejedlý. Rám.

o autorovi: 1883 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

35068. Květina u okna
Dražba ukončena:25.09.2019 19:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč