Otakar Nejedlý

35068. Květina u okna

popis: Olej na kartonu, 25x18 cm. Signováno dole uprostřed O. Nejedlý. Rám.

o autorovi: 1883 - 1957
Narodil se v Roudnici nad Labem. Studoval soukromě v krajinářské škole Ferdinanda Engelmüllera, poté u Antonína Slavíčka v Kameničkách. Studijní cesty podnikl do Říma, Indie a na Ceylon. Vedl ateliér krajinářství na AVU. Vystavoval jak doma tak v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

zbývá: 37 dnů, 8 hodin

konec dražby: 25.09.2019 19:26:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 300 Kč