Otakar Nejedlý - Les

Akvarel na papíře. 28x38 cm. Signováno vlevo dole Ot. Nejedlý. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1883 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
104022. Les
Dražba ukončena:25.10.2023 21:49:22
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč