Otakar Nejedlý - Lesní interiér

Olej na kartonu, 49x69 cm. Signováno vpravo dole Ot. Nejedlý 1920. Nerámováno.

Pozn.: Pozdější signatura: Při čištění obrazu došlo k vymytí signatury, nynější neautorská překrývá zbytky původní. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1883 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

39024. Lesní interiér
Dražba ukončena:12.12.2019 23:01:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč