Otakar Sedloň - Koupání

Kombinovaná technika, 35x25 cm. Signováno vpravo dole Sedloň 30. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1885 – 1973

25144. Koupání
Dražba ukončena:28.11.2018 22:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč