Otakar Sedloň - Pod horami

Olej na plátně, 40x55 cm, signováno vpravo dole O. Sedloň 35, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 – 1973

10418. Pod horami
Dražba ukončena:31.05.2017 18:13:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč