Otakar Sedloň - Poděbradský zámek

Olej na sololitu, 38x47 cm. Signováno vpravo dole Sedloň. Rám.

o autorovi: 1885 – 1973

25157. Poděbradský zámek
Dražba ukončena:29.11.2018 18:13:26
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 200 Kč