Otakar Sedloň

27536. Rybář

popis: Kombinovaná technika, 25x35 cm. Signováno vpravo dole Sedloň 29. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 31.01.2019 22:29:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 900 Kč