Otakar Štembera - Zátoka u Nesebru

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vlevo dole Št, rám.

1914, Praha
Žák ČVUT v Praze. Malíř a kreslíř karikatur. Pracuje pro film a divadlo.

3981. Zátoka u Nesebru
Dražba ukončena:30.03.2016 19:59:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč