Otakar Štembera - Hrušky a rutbekie

Olej na kartonu, 70x42 cm. Signováno vpravo dole Št 82. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914 - 1999

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 Kč

308773. Hrušky a rutbekie
Dražba ukončena:29.05.2021 20:21:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč