Otakar Štembera - U řeky

Olej na sololitu, 30x70 cm. Monogramováno vpravo dole ŠT 79. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914 - 1999

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 Kč

26998. U řeky
Dražba ukončena:30.01.2019 18:29:12
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 200 Kč