Otomar Suchý - Dívka

Alabastr, výška 51 cm. Signováno Suchý.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1882 - ?
Sochař. Narodil se v Jaroměři. Studoval sochařství u Augusta Rodina na Académie Collarossi v Paříži. Byl rovněž jeho asistentem. V Paříži také vystavoval. Známé jsou jeho bronzy tanečnic. U nás působil v Hlinsku a v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

59119. Dívka
Dražba ukončena:19.05.2021 20:40:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč