Othmar Ružička - Střelecký terč

Olej na dřevě, 70x70 cm, signováno vpravo dole O. Růžička 1912.

o autorovi: 1877 – 1955
Rakouský malíř českého původu.

13439. Střelecký terč
Dražba ukončena:25.10.2017 18:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč