Otto De Beul - Matka s dítětem

Bronz, výška s podstavcem 52 cm. Signováno O. De Beul.

Pozn.: Poškozeno.

o autorovi: 1845, Belgie - 1899

Otto De Beul
40006. Matka s dítětem
Dražba ukončena:30.01.2020 19:30:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč