Otto Holas - Pozdní návrat

Olej na kartonu, 27x40 cm. Signováno vpravo dole Holas. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910-1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

64772. Pozdní návrat
Dražba ukončena:05.09.2021 20:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč