Otto Holas - Trosky

Olej na kartonu, 32x44 cm, signováno vpravo dole Holas, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1910-1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

17334. Trosky
Dražba ukončena:28.03.2018 21:41:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč