Otto Holas - Trosky na podzim

Olej na kartonu, 47x63 cm. Signováno vpravo dole Holas. Rámováno.

Stav: Karton zvlněn.

o autorovi: 1910-1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

307202. Trosky na podzim
Dražba ukončena:03.01.2021 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč