Otto Holas - Žena na poli

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Holas. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910-1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

308176. Žena na poli
Dražba ukončena:05.04.2021 20:06:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč