Kombinovaná technika, 50x35 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1927 – 1997 Malíř. Studoval SUPŠ v Hradci Králové. Věnoval se teorii barev, tvořil též tapiserie, art-protisy, textilní obrazy.