Otto Matoušek - Cesta do Doudleb

Olej na plátně, 55x80 cm. Signováno dole uprostřed Ota Matoušek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

53023. Cesta do Doudleb
Dražba ukončena:26.11.2020 21:30:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč