Otto Matoušek

53023. Cesta do Doudleb

popis: Olej na plátně, 55x80 cm. Signováno dole uprostřed Ota Matoušek. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se 3. 12. 1890 v Plzni a zemřel 3. 3. 1977. Žák profesorů Loukoty, Preislera, Bukovace a Pirnera na pražské AVU. Zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

dražba ukončena: 26.11.2020 21:30:03

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 300 Kč