Otto Matoušek - Jihočeský rybník

Olej na sololitu, 43x87 cm. Signováno vpravo dole Otto Matoušek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

37975. Jihočeský rybník
Dražba ukončena:27.11.2019 21:36:26
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:2 600 Kč