Otto Matoušek - Oráč

Olej na plátně, 50x85 cm. Signováno vpravo dole Ota Matoušek. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

20428. Oráč
Dražba ukončena:31.05.2018 18:58:23
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 500 Kč