Otto Matoušek

51761. Práce na poli

popis: Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Otto Matoušek. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se 3. 12. 1890 v Plzni a zemřel 3. 3. 1977. Žák profesorů Loukoty, Preislera, Bukovace a Pirnera na pražské AVU. Zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

dražba ukončena: 28.10.2020 22:33:24

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč