Otto Matoušek - Střekov

Olej nap látně fixovaném na kartonu, 31x45 cm. Signováno vlevo dole špatně čitelně Matoušek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

35525. Střekov
Dražba ukončena:26.09.2019 23:02:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 000 Kč