Otto Molitor - Dívky v poli

Olej na kartonu, 30x20 cm, signováno vpravo dole Otta Molitor, rám.

o autorovi: 1889, Kyjov na Moravě

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

6962. Dívky v poli
Dražba ukončena:25.01.2017 20:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč