Otto Molitor - Lhota Hroznova, Do zahrádky

Olej na plátně, 65x30 cm, signováno vlevo dole Otta Molitor, rám.

1889, Kyjov na Moravě

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5625. Lhota Hroznova, Do zahrádky
Dražba ukončena:29.09.2016 20:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč