Otto Molitor - Na návsi v krojích

Olej na kartonu, 50x35 cm, signováno vpravo dole Otto Molitor, rám.

1889, Kyjov na Moravě

Pozn.: Rám poškozen.

3956. Na návsi v krojích
Dražba ukončena:30.03.2016 19:33:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:6 500 Kč