Otto Molitor - Pod kvetoucím stromem

Olej na desce, 20x30 cm, signováno vpravo dole Otta Molitor, rám, pasparta, zaskleno.

1889, Kyjov na Moravě

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6163. Pod kvetoucím stromem
Dražba ukončena:27.10.2016 20:19:25
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč