Otto Molitor - Vlčnov, Jaro na návsi

Olej na plátně, 61x33 cm, signováno vpravo dole Otta Molitor, rám.

1889, Kyjov na Moravě

5626. Vlčnov, Jaro na návsi
Dražba ukončena:29.09.2016 20:19:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč