Otto Molitor - Děvče se džbánky

Olej na kartonu, 30x25 cm, signováno vlevo dole Otta Molitor, rám.

o autorovi: 1889, Kyjov na Moravě

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

10330. Děvče se džbánky
Dražba ukončena:26.04.2017 22:24:23
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 800 Kč