Otto Molitor - Dvě dívky

Olej na kartonu, 25x22 cm, signováno vpravo dole Otta Molitor, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1889, Kyjov na Moravě

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

7217. Dvě dívky
Dražba ukončena:26.01.2017 19:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč