Otto Molitor - Hanácko

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 46x65 cm. Signováno vpravo dole Otto Molitor. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889, Kyjov na Moravě

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

42335. Hanácko
Dražba ukončena:25.03.2020 22:18:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč