Otto Molitor - Koulovačka

Olej na plátně fixováném na kartonu, 25x20 cm. Signováno vpravo dole Otto Molitor. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 25 cm

o autorovi: 1889, Kyjov na Moravě

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

88814. Koulovačka
Dražba ukončena:25.01.2023 22:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč