Otto Molitor - Krojovaná slavnost

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Otta Molitor. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 86 cm

o autorovi: 1889, Kyjov na Moravě

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

108982. Krojovaná slavnost
Dražba ukončena:10.01.2024 23:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč