Otto Molitor - Mladá selka

Akvarel, 38x54 cm, signováno vpravo dole Otta Molitor, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1889, Kyjov na Moravě

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

10633. Mladá selka
Dražba ukončena:31.05.2017 22:23:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč