Otto Molitor - Mladý venkovan

Akvarel, 38x55 cm. Signováno vlevo dole Otto Molitor. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Papír v místě poškozen.

Nejdelší strana: 72 cm

o autorovi: 1889, Kyjov na Moravě

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

112713. Mladý venkovan
Dražba ukončena:10.03.2024 21:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 09.03.2024 18:44:42 14918