Otto Molitor - Portrét dívky

Kombinovaná technika, 21x31 cm. Signováno vpravo dole Otto Molitor. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1889, Kyjov na Moravě

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

88931. Portrét dívky
Dražba ukončena:26.01.2023 21:28:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč