Otto Molitor - Selka

Akvarel, 30x26 cm. Signováno vpravo dole Otta Molitor. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo pochází z rodiny autora.

o autorovi: 1889, Kyjov na Moravě

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

43936. Selka
Dražba ukončena:30.04.2020 20:35:35
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč