Otto Molitor - Selka s knihou

Olej na kartonu, 21x16 cm. Signováno vpravo nahoře Otta Molitor. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889, Kyjov na Moravě

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

36445. Selka s knihou
Dražba ukončena:30.10.2019 19:11:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč