Otto Molitor

36445. Selka s knihou

popis: Olej na kartonu, 21x16 cm. Signováno vpravo nahoře Otta Molitor. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889, Kyjov na Moravě

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

dražba ukončena: 30.10.2019 19:11:28

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 400 Kč