Otto Molitor - Stárci

Olej na plátně, 58x32 cm. Signováno vpravo dole Otto Molitor. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889, Kyjov na Moravě

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

87596. Stárci
Dražba ukončena:14.12.2022 20:04:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč