Otto Molitor - Stařenka

Olej na dřevě, 20x15 cm. Signováno vpravo dole Otto Molitor. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889, Kyjov na Moravě

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

46461. Stařenka
Dražba ukončena:25.06.2020 20:10:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 800 Kč