Otto Molitor - Uherskobrodská močidla

Olej na kartonu, 35x52 cm. Signováno vpravo dole Otta Molitor. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo pochází z rodiny autora.

o autorovi: 1889, Kyjov na Moravě

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

43801. Uherskobrodská močidla
Dražba ukončena:29.04.2020 21:30:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč