Otto Molitor - Ve žních

Olej na kartonu, 32x32 cm. Signováno vpravo dole Otto Molitor 1912. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 44 cm

o autorovi: 1889, Kyjov na Moravě

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

85113. Ve žních
Dražba ukončena:27.10.2022 20:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč