Otto Peters - Dívka s kožešinovým boa

Pastel, 61x51 cm. Signováno vpravo dole Otta Peters. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

48656. Dívka s kožešinovým boa
Dražba ukončena:27.08.2020 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč