Otto Peters - Portrét v knihovně (Antonín Švehla)

Heliogravura, 32x24 cm. Signováno vpravo dole Otto Peters 1927. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1882 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

82913. Portrét v knihovně (Antonín Švehla)
Dražba ukončena:21.08.2022 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 17.08.2022 23:09:50 582