Pablo Picasso - Affiche Galerie Louise Leiris

Litografie, 22x17 cm, signováno vpravo dole v tisku Picasso, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

27459. Affiche Galerie Louise Leiris
Dražba ukončena:31.01.2019 21:12:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč