Pablo Picasso

52869. Bacchanale au taureau noir, opus 935

popis: Litografie, 46x37 cm. Signováno vpravo dole tužkou Picasso. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1881-1973
Španělský malíř a sochař.

dražba ukončena: 25.11.2020 21:54:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 20 000 Kč