Pablo Picasso - Bacchanale, opus 927

Litografie, 28x31 cm, signováno vpravo dole v tisku Picasso, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

15037. Bacchanale, opus 927
Dražba ukončena:30.11.2017 22:38:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč