Pablo Picasso - Bakchanálie

Litografie, 18x22 cm. Signováno vpravo dole v tisku Picasso. Volný list.

Pozn.: Copyright by S.P.A.D.E.M. 1973

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

28171. Bakchanálie
Dražba ukončena:13.03.2019 18:45:13
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč