Pablo Picasso - Buste blanc sur noir

Litografie, 48x38 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 77 cm

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

vydraženo top
91527. Buste blanc sur noir
Dražba ukončena:29.03.2023 22:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč